Екіпажна гра «Під вітрилами мандрів»

1-корабль 2

 

Екіпажна гра «Під вітрилами мандрів»

 

              Вже 17 років в школі «Афіни» існує екіпажна гра «Під вітрилами мандрів». Всі учні та викладачі школи в різні роки приймали участь в цій грі.

Гра – це завжди цікаво. А якщо вона триває протягом всього року, якщо в твоїй команді учні різних класів, якщо капітан – твій улюблений вчитель, якщо особисто від тебе залежить доля твого екіпажу — така гра стає ще більш  цікавою.

На початку навчального року всі учні поділяються на різновікові  мобільні команди – екіпажі та  відправляються у надзвичайну подорож по країні захоплюючих пригод: цікаві конкурсні завдання, творчі проекти, різноманітні ігрові програми, можливість проявити свої таланти та здібності, яскраві події, періоди підвищеної напруги, коли кожна дитина відчуває себе частиною єдиного цілого і живе ідеями та настроями усієї школи.

Екіпажі названі на честь улюблених літературних героїв, вибраних на початку гри, — Одіссея, Врунгеля, Фога, Флінта, Немо, Грея, Дж. Горобця.

Протягом сезону екіпажі разом з капітанами  повинні пройти ряд «випробувань», які  поділяються на  2-3 етапи.  Кожне “випробування”  дає можливість дитині проявити свої лідерські якості, а також навчає слухати та поважати іншу думку, знаходити компроміси та разом відчувати, що таке перемога та поразка.  Кожен етап Гри робиться спільно  дітьми і дорослими – виконується, організовується, задумується, вирішується, оцінюється.

У Грі кожен може займати різні позиції – підкорятися і командувати, бути простим виконавцем і творцем, жити у минулому і уявляти майбутнє. Гра дає можливість для самовираження та виховання характеру.

В цьому сезоні тема гри – «Таємниця третьої планети». Мандруючи планетами сонячної системи, діти будуть вивчати різні  закони природи та фізичні явища.

 

Запись опубликована в рубрике Екіпажна гра. Добавьте в закладки постоянную ссылку.