Венера — загадкова сестра Землі

Вас вітає екіпаж Одісея і запрошує у нову мандрівку планетами Сонячної системи.

Другий  етап гри «Під вітрилами мандрів» відбуватиметься на загадковій планеті Венера.

І справді загадкова. За її ясне сяйво вдавнину дали їй ймення Венери — богині краси і кохання (у римлян). Через те, що ближче до Сонця астрономи її уявляли вічноківтучим раєм.

Венеру легко розпізнати, так як за блиском вона перевершує найблискучіші зорі. Ознакою планети є її рівний білий колір.  Як і у Меркурія, у Венери є періоди ранкової і вечірньої  видимості: в давнину вважали, що це дві різні зірки. Венера третій  за яскравістю об'єкт на небі, після сонця і місяця.  Вперше її сяйво розглядав у 1610 році Галілей.   Особливу наукову цінність має спостереження  М. В. Ломоносова 6 червня 1761 року. Він дав початок фізичному вивченню планет, навів доказ схожості планет, у тому числі, між Венерою і Землею.

Саме на Венері найбільше за кількістю і силою шарових блисковок, природа яких відмінна від земних, але не вони є причиною її яскравості...

Отже, темою творчого завдання гри є фізичне явище світло і все, що з ним пов'язане: новітні джерела світла (які придумаєте ви), театр тіней, відомості про винаходи пов'язані зі світлом, винахідники «штучного світла»...

Другий етап гри стартував 5-го листопада, тестові завдання і творчі проекти підготувати до 12 листопада, велика гра «На загадковій Венері» відбудеться 26 листопада. Творчої наснаги всім!

P.S. Цікаво почитати: «Тераформінг Венери – немає нічого важче... і немає нічого легше!»

Хай на небі, зранку і ввечорі, нам Венери світло сяє, а в домівках, міст і селищ, електрику не відключають.)))

Запись опубликована в рубрике Екіпажна гра. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий